SKENDE
Domov » Výhody členstva v SLK

Problémy pri prihlasovaní na www.lekom.sk

AKO SA PRIHLÁSIŤ na  www.lekom.sk 

Pri prihlasovaní  je potrebné uviesť svoje krstné meno (malými písmenami a bez diakritiky) a registračné číslo v SLK (prihlásiť sa môžu IBA ČLENOVIA so zaplateným členským, registrovaní lekári, ktorí nie sú členmi, nemajú do členskej sekcie prístup). 
    
MÁTE PROBLÉMY pri prihlásení?
1. Presvedčte sa, či máte riadne zaplatené členské príspevky (členský príspevok, poplatok za aktualizáciu registra lekárov, poplatok za kontrolu CME) za príslušný rok a tri predchádzajúce roky.
2. Ak ste nezaplatili členské príspevky, nemáte prístup do členských sekcií na www.lekom.sk a z niektorých informácií si môžete prečítať iba nadpis.
3. V prípade, že ste riadne uhradili členské príspevky a napriek tomu sa nemôžete dostať do členských sekcií na webstránke, oznámte nám to na tel. č. 02/49114300, e-mail: sekretariat@lekom.sk alebo web@lekom.

KONTROLA KREDITOV - PRIHLASOVANIE

Na kontrolu kreditov sa neprihlasujete v tejto časti! Pod obrázkom modrej karty CME umiestnenej v strede hlavnej stránky je odkaz "KREDITY A AKTIVITY CME".
Kliknite naň a otvorí sa Vám kreditný systém. Kliknutím na link "Evidencia kreditov CME" sa po zadaní krstného mena a ID v SLK prihláste do svojho konta.


Po prihlásení si vytlačte potvrdenie o členstve (prihlásenie platí len pre členov SLK)


problémy s prihlásením >

 
Reklamná plocha
SLK na Facebooku


 
Sme členmi