SKENDE
Domov » Výhody členstva v SLK

Zvýhodnené produkty VÚB banky


O SPOLUPRÁCI SLK A VÚB

O ROZHOVOR SME POŽIADALI ING. LENKU MARKUSEKOVÚ, SEGMENT MANAŽÉR ODDELENIA RIADENIE PRÉMIOVÝCH SEGMENTOV

1. Spolupráca medzi Slovenskou lekárskou komorou a VÚB bankou trvá už 10 rokov. V čom spočíva? Prečo je výhodné pre lekárov mať svoje financie práve vo VÚB?


VÚB banka pripravila a pravidelne aktualizuje špeciálne produkty a zľavy pre členov SLK - súkromných aj štátnych lekárov. Ide o produkty, ktoré sme vytvárali priamo na mieru, aby vyhovovali potrebám a špecifikám lekárov. Vzhľadom k tomuto faktu a tiež preto, že sme bankou, ktorá má svoje obchodné miesta po celom Slovensku, sme presvedčení, že sme najlepšou voľbou pre našich zákazníkov.

2. Na základe tohto partnerstva pripravila VÚB banka špeciálnu ponuku produktov a služieb.  Ako   a podľa čoho ste upravili podmienky produktov tak, aby čo najviac vyhovovali špecifickým potrebám tejto profesijnej skupiny?

Produkty sme pripravili v spolupráci so zástupcami SLK, ktorí nám tlmočili rôzne situácie, s ktorými sa súkromní aj štátni lekári stretávajú vo svoje praxi. Vytvorili sme ponuku produktov zodpovedajúcu potrebám lekárov. Štátni lekári môžu čerpať výhodné produkty z oblasti osobných financií, súkromní lekári navyše aj výhody pre podnikateľov.

3. Aké špeciálne produkty ponúka VÚB banka pre štátnych lekárov?

•    VÚB účet v cenovej úrovni 6 € so 100% zľavou z poplatku na vedenie účtu až na 24 mesiacov
•    Pôžička (bezúčelová alebo na refinancovanie) so 100% zľavou z poplatku za poskytnutie úveru a zníženie ročnej úrokovej sadzby o 1%
•    Flexihypotéka s 50% zľavou z poplatku za poskytnutie úveru (nevzťahuje sa na akciové ponuky banky) a ďalšie zvýhodnenie.

4. A ako je to v prípade lekárov so súkromnou praxou?
 

Lekári so súkromnou praxou majú nárok na rovnaké výhody ako štátni lekári a k tomu sme pre nich pripravili aj ponuku zvýhodnení pre podnikateľov:
•    Profiúver kontokorentný a Profiúver splátkový s predschváleným úverovým  limitom, so 100% zľavou z poplatku za poskytnutie úveru a so zvýhodnenou úrokovou sadzbou
•    Kreditná karta MasterCard Business Gold s predschváleným úverovým  limitom a so 100% zľavou z poplatku za vedenie úverového účtu na 1. rok

5. Ako máte nastavené možnosti pre mladých začínajúcich lekárov, ktorí idú do súkromnej sféry?

Vybudovanie súkromnej ambulancie so sebou prináša aj zvýšené výdavky. VÚB banka ponúka členom SLK kontokorentný alebo splátkový Profiúver aj bez minimálnej doby podnikania.
   
6. Čo všetko môže žiadať lekár z pohľadu zmluvy, ktorá je medzi vami a SLK. Nájdu sa ešte nejaké produkty, ktoré je možné prostredníctvom vašej banky ošetriť?

VÚB banka lekárom poskytuje širokú škálu zliav a zvýhodnených produktov.
Prostredníctvom zvýhodnených úverov môžete financovať svoje bývanie, zariadenie a prevádzku ambulancie alebo čokoľvek, čo práve potrebujete.
Ponúkame aj špeciálne podmienky na investovanie  do podielových fondov VÚB AM.
Konkrétne výhody pre Vás ako člena  SLK  sa môžete  dozvedieť:
•   v 196 pobočkách v celej SR
•   na službe KONTAKT - 0850 123 000
•   na stránke https://www.vub.sk/sk/osobne-financie/- po vyplnení kontaktného formulára na stránke Vám obsluhu zabezpečí pracovník banky podľa Vašich požiadaviek

Po prihlásení si vytlačte potvrdenie o členstve (prihlásenie platí len pre členov SLK)


problémy s prihlásením >

 
Reklamná plocha
SLK na Facebooku


 
Sme členmi